Galvenie » Raksti » INTERJERS UN STILS [ Pievienot jaunu ierakstu ]

Jūs varat rēķināties ar veselību, laimes harmoniju, auglību un uzplaukumu

FEHG SHUI

Ja mājas interjerā būs ievēroti Fen Šui principi, tad Jūs varat rēķināties ar veselību, laimes harmoniju, auglību un uzplaukumu.

Pūķis

   Viņš ir plaši uzskatīta par vienu no spēcīgākajiem simboliem Fen Šui. Tas bija viņu elpošanas pūķis, kurš piedzimst ar dzīvinošu enerģiju, kas dod dzīvību visām dzīvajām būtnēm. Pūķis simbolizē spēku, gudrību un labestību, kā arī nes veiksmi biznesā.

Šis dekoratīvais stils vairāk apzīmē Ķīnu, to raksturo – attēlotie hieroglifi uz paneļa. Visā pasaulē šķiet, ka Ķīnu valoda ir ļoti sarežģīta, kā arī visi tie hieroglifi (patiesība, mīlestība, veselība). Mūsuprāt, šis stils nav īpaši izplatīts Latvijā , taču īstiem mākslas cienītājiem šis, tas varētu ieinteresēt! Mēs piedāvājam iegādāties šos dekoratīvos elementus gan parastus, gan pēc jūsu izvēlētiem krāsu toņiem !

 

Apzīmējumi hieroglifiem :

 Patiesība;

Hieroglifs „Patiesība” sinonīmi ir uzticība, atklātība un patiess! Tas palīdz atrast vienotību un patiesumu katrā dzīvē.

Mīlestība;

Raksturs ar „Love” vērš mīlestības enerģiju, veicina sasniegt ilgas un savstarpējas mīlestības, laimes harmoniju un sapratni. Šis raksturs ne tikai stiprina saiti laulībās, bet arī nomāc savstarpējos konfliktus. Jūs atradīsiet harmoniju un mieru, cilvēka cienīgu dzīvi ar mīļoto cilvēku

 Veselība.

Hieroglifs „Veselība” palīdz atrast lielisku sajūtu un labu veselību. Pie radiniekiem vēlmēm un, pirmkārt, mēs vēlam jums veselību, jo to nevar par naudu nopirkt.

Kategorija: INTERJERS UN STILS | Pievienoja: tesera (08.11.2012)
Skatījumu skaits: 1378 | Atslēgvārdi: apdares elementi dizaina paneļi
Sadaļas kategorijas
INTERJERS UN STILS [2]
DEKORATĪVĀS PLĀKSNES
SKAISTUMAM UN SILTUMAM [1]
KAMĪNI
DAŽI PADOMI [2]
MŪŽU DZĪVO, MŪŽU MĀCIES
APCIEMOJA
Vietnes draugi
Nobalso! www.BANNERI.lv