Galvenie » Raksti » SKAISTUMAM UN SILTUMAM [ Pievienot jaunu ierakstu ]

Kamīns ir ne tikai dekoratīvs, bet arī praktisks elements

    Viesistaba ar kamīnu ir lieliska atpūtas vieta visiem ģimenes locekļiem. Liesmu deja un degošās pagales nomierina, atbrīvo un aicina nodoties romantiskām jūtām. Kamīns ir ne tikai dekoratīvs, bet arī praktisks elements.         Tas izcels ne tikai viesistaba skaistumu, bet arī lieti noderēs ēdiena pagatavošanai.
     Kamīnu var iegādāties gatavu, bet tad nepieciešams pievērst uzmanību tā ražotājam, jo, ja tas ir ražots siltajos klimata apstākļos, piemēram, grillkamīns, tas saltajos ziemas apstākļos var plaisāt.
    Var to darināt pašu rokām. Šajā gadījumā būtu vēlams pieaicināt pieredzējušu kamīnmeistaru, kurš palīdzēs ar vietas izvēli un kamīna projektēšanu.

   Galvenā kamīna sastāvdaļa, kas nosaka tā funkcijas, ir kurtuve, bet tikai pēc tam seko apdare, ko visbiežāk var plaši variēt atkarībā no mājokļa stila un saimnieka vēlmēm.

    Kamīns būs ne tikai funkcionāls siltuma avots mājās, bet arī mājīguma un omulības radītājs.  Īsta uguns radīs jauku atmosfēru mājās un būs lieliska relaksācija.  

    Kamīns būs kā fokusa punkts mājās, tādēļ ļoti svarīgi ir izvēlēties atbilstoša stila kamīna padari, lai tā saskanētu un labi iekļautos interjerā.

Kamīna apdare ir iespējama dažādos stilos- minimālisma, klasiskajā, jūgendstila. Atkarībā no interjera stila tiek izvēlētos un pieskaņots arī kamīna dizains.

Kamīnu apdare tiek izgatavota pēc pasūtījuma katram konkrētajam projektam.

   Mūsu meistari kvalitatīvi un ātri uzstādīs jebkuru izvēlēto kamīnu, realizēs gandrīz jebkuru klienta sapni. Ja Jums ir svarīgs interesants, moderns vai klasisks dizains, un Jums patīk ņemt no dzīves visu LABĀKO un SKAISTĀKO, tad mūsu kamīni tieši tas, kas jums vajadzīgs.


Kategorija: SKAISTUMAM UN SILTUMAM | Pievienoja: tesera (08.11.2012)
Skatījumu skaits: 1234 | Atslēgvārdi: kamīnu apdares
Sadaļas kategorijas
INTERJERS UN STILS [2]
DEKORATĪVĀS PLĀKSNES
SKAISTUMAM UN SILTUMAM [1]
KAMĪNI
DAŽI PADOMI [2]
MŪŽU DZĪVO, MŪŽU MĀCIES
APCIEMOJA
Vietnes draugi
Nobalso! www.BANNERI.lv