Galvenie » Viesu grāmata [ Jauns ieraksts ]

Lappuses: 1 2 3 4 »
Parādītas 1-6 no 23 ziņām
0   Spam
Laipni lūgti!

Šeit Jūs varat atstāt savas atsauksmes, ierosinājumus un vērtējumu. Pozitīvās atsauksmes mums sniedz gandarījumu par jau sasniegto, bet kritiskās - tik nepieciešamo skatu no malas, lai turpinātu augt un pilnveidoties. Paldies par veltīto laiku – mēs Jums atbildēsim!
Bet, neaizmirstiet, ka administrators patur tiesības bez informēšanas un brīdinājuma dzēst jebkuru ierakstu, balstoties uz saviem vai citu cilvēku viedokļiem.0   Spam
Bija vairāki par un pret argumenti šī produkta iegādei, bet tad sapratu, ka cena ir adekvāta gan kvalitātei, gan pirkumam. salute

0   Spam
Labdien!
Mani interesē kur Jūs atrodaties?

0   Spam
Valmiera, vairāk informācijas: tālr. 25976727,27101560
E- pasts:tesera@inbox.lv

0   Spam
Ļoti labas idejas priekš mājas dizaina- savādāk neka citiem. Pasutīju sev betona flīzites "Slaneklis" priekš pirts- pertuvē un dzertuvē. Labs skats, tagad visi apskauž. Pirmo reizi atbrauca puikas- visu izmērīja, visu sarunaja, un jau otro reizi ķeras pie darba. Viss ir super- Esmu apmierināts! Nevienam tādas pirts nav.
Guntars
tongue

0   Spam
Ar ko jūsu flizes atšķiras no līdzīgam flīzem tajā pašā Depo? Cik saprotu tas ir parastais betons vai gips? Un cik atri jus varāt izpildīt pasutījumu- 15kvm?- betona flīzes slaneklis. Ir doma uztaisīt sienu pagrabā.


APCIEMOJA
Vietnes draugi
Nobalso! www.BANNERI.lv